Zebrania z rodzicami uczniów z SP 13…
Dnia 12 marca 2024 r. wychowawcy klas ósmych oraz szóstej B zorganizowali dla swoich podopiecznych prawdziwą ucztę duchową, czyli wyjazd do Teatru Muzycznego w Łodzi,
W sobotę 9 marca 2024 roku mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole przyszłych pierwszoklasistów z rodzicami.

Stres to nieodłączna część naszego życia. Towarzyszy nam w każdej trudnej sytuacji - kiedy mierzymy się z nowym wyzwaniem albo kiedy obawiamy się konsekwencji naszych działań. Pojawia się zawsze wtedy, kiedy stawiamy czoła wydarzeniu, które interpretujemy jako zagrażające naszemu poczuciu stabilności i komfortu. Dokonujemy wówczas samooceny swoich umiejętności, cech osobowości i innych posiadanych zasobów, by oszacować, na ile jesteśmy w stanie skutecznie poradzić sobie z wyzwaniem. Im niżej oceniamy swoje możliwości, tym większy niepokój będziemy odczuwać.
Zapraszamy na wystawę prac plastycznych uczniów klas IV-VIII ze Szkoły Podstawowej nr 13
Celem zbiórki drobnych monet jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych.
W czwartek 29 lutego 2024 r. Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Pidżamy i Bambosza.
We wtorek (27 lutego 2024 r.) nasi drugoklasiści udali się na zwiedzanie siedziby Telewizji Piotrków.
26. lutego odbyły się zajęcia dla uczniów klasy IIb o temacie: Jak rozpoznawać emocje.
Regulamin konkursu z języka angielskiego

ul. Romana Dmowskiego 11
tel. 44 647-21-88 fax 44 647-21-88
e-mail: sp13@sp13.piotrkow.pl

Piątek 19 kwietnia 2024

Konrada, Leontyna, Werner, Leona, Włodzimierz, Irydion, Cieszyrad, Leon, Pafnucy

Ile czasu spędzasz przed komputerem?

Zobacz wyniki