DZIEŃ MATKI-KONKURS

Matki_logo
Konkurs literacko-plastyczny z okazji Dnia Matki w SP 13...

Dziękujemy bardzo uczniom klas I-III
za wzięcie udziału w konkursie „Dzień Matki".
Cieszymy się, że mimo tylu obowiązków znaleźliście czas na wykonanie tych pięknych prac.

Wykonane prace dodane pod linią.
Marlena Mastalerz, Iwona Brylikowska

*********************************************************************
Konkurs literacko – plastyczny z okazji Dnia Matki
dla klas I oraz II i III
organizowany przez Świetlicę SP nr 13
w Piotrkowie Trybunalskim.
07.05.2020 r.

26 maja obchodzimy Dzień Matki.
Z tej okazji świetlica SP nr 13 przygotowała konkurs literacko – plastyczny pt. „Portret mamy słowem malowany”.

Uczniów klas pierwszych prosimy o wykonanie pracy plastycznej „Prezent dla Mamy”. Technika dowolna. Mile widziana praca przestrzenna. Format A4.

Do udziału zapraszamy również uczniów klas II – III. Zachęcamy do kreatywnych wypowiedzi w dowolnej formie literackiej, zawierającej wyrażenie swojego szacunku do codziennej matczynej opieki, miłości, dbania o ognisko domowe i rodzinę, przywoływanie wspomnień z chwil spędzanych z mamą, itd. (opowiadanie, list, wiersz ).
Prace z okazji Dnia Matki należy wykonać samodzielnie. Rękopis ( napisany pismem czytelnym) lub wydruk komputerowy oraz zdjęcia prac plastycznych należy przesłać na adres mailowy sp13swietlicaszkolna@interia.pl.
Do każdej pracy trzeba dołączyć imię, nazwisko i klasę. Jeszcze raz przypominamy wydruk komputerowy lub zdjęcie rękopisu, pracy plastycznej należy przesłać na adres mailowy sp13swietlicaszkolna@interia.pl. do 22.05.2020 r.

Weź udział w konkursie i spraw swojej mamie wyjątkową niespodziankę!!!

Zespół świetlicowy