DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

tabliczka_logo
Udział uczniów z SP 13 w X Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia…
Szkoła Podstawowa nr 13 w Piotrkowie Trybunalskim po raz kolejny uczestniczyła w akcji  X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej 2 października 2020 roku. pod hasłem:
Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!
Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości.
Od 28 września 2020 roku na korytarzach szkolnych widniały plakaty z tabliczką mnożenia – to był ten czas, aby sobie przypomnieć „tabliczkowe” przykłady.
2 października 2020 roku odbyły się egzaminy z tabliczki mnożenia w klasach. Każdy uczeń pisał test ze znajomości tabliczki mnożenia na czas. W tym roku dołączyły do wspólnej zabawy klasy III. W każdej klasie zostali wyłonieni Mistrzowie Tabliczki Mnożenia, którzy zostali nagrodzeni wysokimi ocenami oraz certyfikatami.
Dziękujemy za wspólną zabawę!
Nauczyciele matematyki
Wychowawcy klas trzecich