EGZAMIN ÓSMOKLASISTY 2020

oke_lodz
Rekrutacja do szkół ponadpodstawowych/Informacje o egzaminie dla uczniów klas VIII…
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

AKTUALIZACJA
Uwaga Ósmoklasiści!
Na stronie Kuratorium Oświaty w Łodzi w zakładce „Rodzice i uczniowie” „Rekrutacja” pozostają do dyspozycji rodziców, nauczycieli i uczniów prezentacje dotyczące rekrutacji 2020/2021 do szkół ponadpodstawowych.

REKRUTACJA 2020/2021 – prezentacje do pobrania:
Rekrutacja. Informacje dla ósmoklasistów. Plik do pobrania
Zasady rekrutacji dla absolwentów kl. VIII szkół podstawowych, punktacja. Plik do pobrania
Zarządzenie ŁKO w sprawie wykazu zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły podstawowej. Plik do pobrania

Bardzo proszę rodziców i uczniów o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi rekrutacji do szkół ponadpodstawowych, sposobów przeliczania punktów oraz zasad uwzględniania punktacji dodatkowej za osiągnięcia ucznia.

Każdy zainteresowany może śledzić najnowsze ustalenia dotyczące egzaminu ósmoklasisty w roku szkolnym 2019/2020. Zapraszamy na stronę Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi i dokładnej analizy bieżących KOMUNIKATÓW.
Kliknij w poniższe logo!