SZKOLNY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

dekor
Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji w SP 13…

21 listopada 2020 roku obchodzony jest jako Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji.

W naszej szkole Dzień Życzliwości (20 listopada - piątek) będzie organizowany po raz pierwszy, ale zapewne nie ostatni.
Chcemy, żeby to był wyjątkowy dzień: pełen uśmiechów, miłych słów, gestów oraz pozytywnych emocji. Z tego powodu Samorząd Uczniowski proponuje wspólną zabawę/konkurs na najbardziej „Radosną klasę” - tym razem ze względów na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii konkurs przenosimy do sieci. Zwycięży ta klasa, w której najwięcej uczniów przyozdobi swoje zdjęcie profilowe na Microsoft Teams elementami, które kojarzą się z pozytywnymi emocjami
😀😁🥰.

Razem zróbmy coś przeciwko smutnej i szarej rzeczywistości. Mamy na to wpływ, możemy to zmienić! Wspólnie zawalczmy o to, by było nam w naszej społeczności lepiej i przyjemniej.
Przy tej samej okazji chcemy zainicjować „uczynkowe” działania, które powinny przynieść wymierne korzyści w postaci bezinteresownych działań na rzecz innych.

Nie pozostaje nic innego jak powiedzieć – „PODAJ DALEJ”.