„WAKACJE Z MATZOO 2020”

Matzoo2020_logo
Projekt edukacyjny „Wakacje z MATZOO 2020” w SP 13…
Podczas ostatnich wakacji uczniowie z klas piątych (obecnie szóstoklasiści) podjęli wyzwanie – udział w projekcie edukacyjnym pn. „Wakacje z MATZOO 2020” udostępnionym na platformie: matzoo.pl/wakacje/.
Zadaniem uczniów było rozwiązanie jednego ćwiczenia matematycznego dziennie podczas wakacji, dokładnie od 1 lipca 2020 do 31 sierpnia 2020. Każde zadanie było dostępne tylko przez jeden dzień. Jeśli uczniowie rozwiązali prawidłowo, co najmniej 20 zadań otrzymali dyplom w wersji elektronicznej. Jeśli udało im się rozwiązać, co najmniej 40 zadań - otrzymali dyplom z w wyróżnieniem.
W szkole po okazaniu dyplomów na uczniów czekała mała niespodzianka, zostali nagrodzeni dodatkowymi ocenami z matematyki.
Wszystkim Uczestnikom gratulujemy podjęcia wyzwania!!
Projekt ten powstał z inicjatywy Fundacji Rozwoju Edukacji Matematycznej.
Projekt ma być dla uczniów przede wszystkim dobrą zabawą, urozmaicić dzieciom wakacje. A także pomóc w wyrobieniu nawyku systematycznej nauki. Przedsięwzięcie ma na celu wspomaganie rozwoju intelektualnego dzieci, upowszechnianie nauki przez zabawę.

Dziękujemy Wam za udział i mamy nadzieję, że podczas najbliższych wakacji spróbujecie swoich sił ponownie.

Nauczyciel matematyki w SP 13:
Izabela Pietras