Europejski Dzień Języków-realizacja działań

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Festiwal szkolnej piosenki w języku angielskim dla klas I-III

W dniu 26.02.2020 roku odbył się festiwal szkolnej piosenki w języku angielskim dla klas I-III Let’s sing. Celem festiwalu było przybliżenie młodszym pociechom kultury angielskiej poprzez rozwijanie talentów wokalnych oraz artystycznych. Dzięki temu rozśpiewanemu wydarzeniu mamy nadzieję, że rozbudujemy motywację do nauki najpowszechniejszego języka jakim jest właśnie język angielski.
Organizatorzy:
Joanna Nowak
Małgorzata Adamowicz

Konkurs z wiedzy ogólnej o krajach europejskich

Klasy IV zmierzyły się z Quizem wiedzy o krajach europejskich. Uczniowie mieli za zadnie odpowiedzieć na 30 pytań zamkniętych i choć pytania nie były trudne, niektóre sprawiły, że uczniowie musieli zastanowić się nad odpowiedzią. Konkurs wygrała klasa 4 A z wynikiem 28 pkt/30 pkt, a klasa 4 B zdobyła 26 pkt/30 pkt.
Konkurs przygotowała i przeprowadziła:
Małgorzata Adamowicz

Wystawa plakatów „Czy warto uczyć się języków obcych?”

Uczniowie klas V-VI mieli za zadanie przygotować plakaty: „Czy warto uczyć się języków obcych?” Najciekawsze plakaty wykonali uczniowie klas:
I – 5 B
II – 6 D