Zdrowy styl życia

"Nasza Eko-pracownia"
   Zdrowy styl życia...

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

W dniu 08.05.2018 roku w SP 13 zaprezentowano projekt o zdrowym stylu życia, w którym brali udział uczniowie z klas: VI C, VII A oraz VII B. Prezentację multimedialną przygotowała uczennica z klasy VII A – Aleksandra Pielużek. Film przedstawiający porównanie zdrowego i niezdrowego stylu życia nagrały uczennice z klasy VII A. W rolę aktorów wcieliły się Julia Matuszczyk i Kamila Stachera. W inscenizacji uczestniczyli uczniowie z klasy VII A, natomiast za oprawę artystyczną odpowiedzialne były uczennice z klasy VI C. Dekorację przygotowała uczennica z klasy VII B – Julia Pąperska. Podczas apelu nauczycielka biologii p. Agata Michalec rozdała nagrody i dyplomy za konkurs o zdrowym stylu życia, który zorganizowano dla uczniów klas VII. Odbiorcami projektu byli uczniowie z klas V, VI oraz VII. Na koniec apelu uczestnicy projektu rozdali owoce, jako alternatywę dla niezdrowych przekąsek.

Organizator:
Agata Michalec