DZIEŃ OTWARTY

otwarte_realizacja
Edukacja, dobra zabawa podczas Dnia Otwartego w SP 13...
Szkoła Podstawowa nr 13 im. Trybunału Koronnego w Piotrkowie Trybunalskim po raz kolejny dnia 7 marca 2020 roku zorganizowała Dzień Otwarty.
Przybyłych gości powitała Pani Dyrektor Magdalena Majos, która przedstawiła ofertę szkoły na rok szkolny 2020/2021.
Przyszli pierwszoklasiści mogli podczas Dnia Otwartego skorzystać z wielu niespodzianek przygotowanych przez nauczycieli. Czekał na nie Quiz Szkolny ze słodką nagrodą oraz gry i zabawy integracyjne. Następnie przyszli uczniowie wzięli udział w prezentacji multimedialnej o SP 13, grach i zabawach przy komputerach, doświadczeniach i pokazach chemicznych, grach i zabawach matematycznych, grach i zabawach w języku angielskim. Dzieci zwiedzały też szkołę i brały udział w warsztatach plastycznych oraz modelowały balony. Na koniec spotkania czekał na nie słodki poczęstunek i pamiątki z wizyty w SP 13.
Organizatorzy:
Dorota Barczak