RAJD „PUCHOWY ŚNIEGU TREN”

20200111_102402
Spotkanie uczniów z SP 13 z łosiem w Leśnym Ośrodku w Kole…
Witajcie uczniowie! Tuż przed feriami zimowymi 11 stycznia 2020 roku grupa piechurów z SP 13 wyruszyła na kolejny rajd. Tym razem był to rajd „Puchowy Śniegu Tren – kanapka dla mieszkańców lasu”. Wraz z przewodnikami z PTTK pojechaliśmy do Leśnego Ośrodka Edukacji i Rehabilitacji Zwierząt w Kole. Przywitał nas, jak zawsze uśmiechnięty gospodarz ośrodka i jeszcze ktoś…. Kto? ŁOŚ!!! Oswojony i przyjaźnie nastawiony do wszystkich odwiedzających. Z zaciekawieniem wysłuchaliśmy jego historii. Przywitaliśmy się również z innymi mieszkańcami osady. Niektórych możemy nazwać starymi znajomymi, jak na przykład dzika Chrumka.
Rajd zakończył się poczęstunkiem. Jedliśmy kiełbaski z grilla dzieląc się posiłkiem ze spacerującymi wokół nas psami i kotami.
Wszystko to możecie obejrzeć na zdjęciach.
Zapraszamy na kolejny rajd.
Zapisy prowadzą:
Izabella Remisz