ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Ślubowanie i pasowanie na ucznia SP 13…
Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w SP 13. Tradycyjnie, jak co roku w październiku dzieci składają przysięgę na sztandar szkoły i uczestniczą w ceremonii pasowania ołówkiem przez dyrektora szkoły p. Magdalenę Majos, po której już oficjalnie zostają przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły. To niezwykłe wydarzenie miało miejsce dnia 10 października 2019 roku. Zanim pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów musiały wykazać się umiejętnościami śpiewu i recytacji prezentując swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. Występy dzieci spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Mali artyści po każdym występie byli nagradzani gromkimi brawami. Po części oficjalnej dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.
Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości!