Szkoła Podstawowa nr 13
im. Trybunału Koronnego w Piotrkowie Trybunalskim

Absolwenci

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =

ABSOLWENCI
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 13
W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
WPISANI DO „ZŁOTEJ KSIĘGI”
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rok 1971/1972
KL. VIII A
Elżbieta Radziszewska
Wiesław Kopeć
Ireneusz Ratuszek
Krzysztof Klimczak
Iwona Pawlak
Teresa Gądek
Marek Librowski
Małgorzata Kacprzyk
Paweł Wychota
Lucjan Nowakowski
KL. VIII B
Anna Lalek
Bogdan Banaszczyk
Anna Derlatka
Małgorzata Kolasińska
Rok 1972/1973
KL. VIII A
Tomasz Batorowicz
Ilona Grzejdziak
Jacek Kawnik
KL. VIII B
Teresa Kołtonik
Rok 1973/1974
KL. VIII A
Krzysztof Krawiec
KL. VIII B
Adam Fidziański
Marek Nowakowski
Rok 1974/1975
KL. VIII B
Tomasz Skiba
Agnieszka Telążka
Rok 1975/1976
KL. VIII A
Tomasz Kurkiewicz
Tomasz Słupski
KL. VIII B
Elżbieta Grela
Roman Szpak
Renata Smutek
Rok 1976/1977
KL. VIII A
Zofia Skiba
Paweł Telążka
KL. VIII C
Andrzej Radziszewski
Andrzej Czapla
Maria Chodzicka
Agnieszka Jarosz
Rok 1977/1978
KL. VIII A
Aneta Grzejdziak
Paweł Pczyliński
KL. VIII C
Mirosława Czajka
Rok 1978/1979
KL. VIII A
Ewa Korpas
Iwona Koczerbska
KL. VIII B
Renata Pelikant
Anna Żelazna
Rok 1979/1980
KL. VIII A
Hanna Dudek
Elżbieta Kiedżyńska
Beata Kwiecień
KL. VIII C
Anita Wojtaniec
Rok 1980/1981
KL. VIII A
Jolanta Jakubiak
KL. VIII B
Ewa Dyguda
Rok 1981/1982
KL. VIII A
Ilona Ambrozek
Agnieszka Kacprzykowska
Małgorzata Miśkiewicz
Grzegorz Woszczek
KL. VIII B
Krzysztof Grzesik
Anna Rodzik
Mariusz Pisarek
Rok 1982/83
KL. VIII A
Monika Buczko Jakubiak
Anna Prylińska
Piotr Tobiasz
KL. VIII B
Wojciech Krystek
Rok 1983/1984
KL. VIIIA
Żanna Jaros
Beata Sima
Jacek Stankiewicz
KL. VIII B
Małgorzata Ratajczyk
KL. VIII C
Marzena Dworzyńska
Rok 1984/1985
KL. VIII A
Tomasz Kubiak
Marek Wnuk
Sylwia Kula
KL. VIII B
Izabela Bluj
KL. VIII C
Beata Bodnar
Kamila Janiszewska
Brygida Kucharzewska
Rok 1985/1986
KL. VIII A
Renata Westrych
Artur Mijas
Anna Rodzik
Michał Maciołek
Radosław Nowakowski
Rok 1986/1987
KL. VIII A
Wojciech Grzesik
Maciej Neuman
Małgorzata Bakalarz
KL. VIII B
Agnieszka Brajczewska
Katarzyna Ryszka
Rok 1987/1988
KL. VIII A
Anna Kowalewska
Ewa Rutowicz
Krzysztof Jakubczak
Jakub Krzysztofik
KL. VIII B
Anna Wnuk
KL. VIII C
Radosław Szewczyk
KL. VIII D
Izabela Karlińska
Rok 1988/1989
KL. VIIIA
Aleksandra Marchwińska
Edyta Wróbel
KL. VIII B
Marcin Gliszczyński
Aleksandra Niedziałkowska
KL. VIII C
Radosław Wierzch
Rok 1989/1990
KL. VIII B
Monika Spas
Dorota Majewska
KL. VIII C
Marta Westrych
Michał Rycerz
Małgorzata Maciejewska
Rok 1990/1991
KL. VIII A
Edyta Westrych
KL. VIII B
Kinga Krasoń
Krzyszof Nawrocki
KL. VIII C
Magda Wojtyra
Rafał Fraj
Robert Kubicki
Elżbieta Olczykowska
KL. VIII D
Emilia Szczukocka
Jacek Lewandowski
Rok 1991/1992
KL. VIII A
Izabela Filipczak
Anna Miller
Piotr Dawidowicz
KL. VIII B
Anna Gazda
Anna Lipińska
 
Rok 1992/1993
KL. VIII A
Dagmara Grzywacz
Izabela Knapisz
Aneta Piekielnik
Izabela Ładzman
KL. VIII B
Sebastian Grodzki
Rok 1993/1994
KL. VIII B
Paweł Dmytczak
Kamila Jakubczak
Anna Flprczyk
KL. VIII C
Karol Franczak
Przemysław Warzyński
KL. VIII D
Dorota Cieciura
Agnieszka Grodzka
Rok 1994/1995
KL. VIII A
Katarzyna Badowska
Katarzyna Łukasik
Wioletta Pięta
Krzysztof Siekański
Emilia Tworkowska
KL. VIII B
Anna Kowalska
Ewelina Kępińska
Przemysław Sroczyński
KL. VIII C
Marta Gazda
Monika Kowalczyk
Aneta Lisiak
KL. VIII D
Aneta Dędkiewicz
Rok 1995/1996
Kl. VIII A
Kamil Cichecki
Joanna Harlejczyk
Marcin Solanowski
Kararzyna Sawicka
KL. VIII B
Daniel Winiarski
KL. VIII C
Joanna Łukasik
Ewa Wrońska
Rok 1996/1997
KL. VIII A
Łukasz Majewski
Ewelina Rychta
KL. VIII B
Anna Bauer
Tomasz Muszyński
KL. VIII C
Anna Gomula
Magdalena Jakubowska
Rok 1997/1998
KL. VIII A
Rafał Małolepszy
KL. VIII B
Barbara Kardas
Agnieszka Poterała
Rok 1998/1999
KL. VIII A
Wioletta Wojtasik
Katarzyna Włodarczyk
KL. VIII B
Magdalena Michalak
Marcin Szmigiel
Rok 1999/2000
KL. VIII A
Rafał Kossakowski
Paulina Młoczkowska
Justyna Niepsuj
Agnieszka Wojtyra
Katarzyna Pawlikowska
KL. VIII B
Katarzyna Godzinowska
Patrycja Martynelis
Marta Poterała
KL. VI A
Piotr Domarańczyk
Paulina Błońska
Olga Dybalska
KL. VI B
Juliusz Mroziński
KL. VI C
Artur Olczyk
Rok 2000/2001
Kl. VI A
Agnieszka Jeleń
Agata Kędra
Agnieszka Stobiecka
Przemysław Małolepszy
Paulina Gawłowska
KL. VI B
Olga Mrozińska
KL. VI C
Emilia Kaczmarek
Aleksandra Kulik
Rok 2001/2002
Kl. VI A
Maciej Maślanka
Ewa Winkiewicz
KL. VI B
Agnieszka Polowczyk
Marta Rek
Rok 2002/2003
Przemysław Pietrzyk
Joanna Koczwarska
Olga Biegańska
Paulina Krasoń
Olga Ignasiak
Iga Fiedotow
Rok 2004/2005
Agnieszka Ludwiczak
Monika Cwener
Sonia Murawska
Aleksandra Domańska
Paulina Kazuła
Rok 2006/2007
KL. VI A
Tomasz Kłos
KL. VI B
Małgorzata Czaja
KL. VI C
Daria Pilarczyk
KL. VI D
Katarzyna Kamińska
Rut Walasiak
Rok 2007/2008
-----
Rok 2008/2009
-----
Rok 2009/2010
-----
Rok 2010/2011
KL. VI A
Anna Jakubiak
Jakub Nagórski
KL. VI B
Karolina Górska
Natalia Górna
KL. VI C
Małgorzata Moneta
Rok 2011/2012
KL. VI A
Miłosz Januszewski
Michał Włodarczyk
KL. VI B
Natalia Kucharczyk
KL. VI C
Jakub Klepacz
Maciej Kaniewski
Rok 2012/2013
KL. VI A

Klaudia Dybalska
Filip Adamus
Rok 2013/2014
KL. VI A

Zofia Domagała
Martyna Trojanowska
Julia Nowak
Wiktoria Kubala
Natalia Socha
Rok 2014/2015
KL. VI A

Natalia Grabowska
Alicja Błaszczyk
Martyna Pielużek
Zuzanna Derlatka
Rok 2015/2016
KL. VI A
Anna Krasoń
Patrycja Zając
KL. VI B
Hanna Włodarczyk