Szkoła Podstawowa nr 13
im. Trybunału Koronnego w Piotrkowie Trybunalskim

Samorządy klasowe

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 8 =

SAMORZĄDY KLASOWE
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 13 W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
ROK SZKOLNY 2020/2021

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KLASY I – III
-----------------------------

Klasa I A

Wychowawca:   mgr Dorota Barczak
Samorząd klasowy:

1. Ada Ćwiklińska
2. Iga Gałkowska
3. Oliwia Kopacka

Klasa I B

Wychowawca:   mgr Agnieszka Cieśliczka
Samorząd klasowy:

1. Maja Karlińska
2. Bartosz Sowa
3. Bartosz Szymański

 

Klasa II A

Wychowawca:   mgr Anita Nadolska
Samorząd klasowy:

1. Ada Ćwiklińska
2. Iga Gałkowska
3. Oliwia Kopacka

Klasa II B

Wychowawca:   mgr Iwona Brylikowska
Samorząd klasowy:

1. Lena Kasprzak
2. Brian Diallo
3. Nela Maślanka

 

Klasa III A

Wychowawca:   mgr Izabela Dzwonnik
Samorząd klasowy:

1. Nikola Kazimierczak
2. Aleksandra Adaszek
3. Julia Lipska

Klasa III B

Wychowawca:   mgr Katarzyna Pielużek
Samorząd klasowy:

1. Artur Wojtasik
2. Wiktoria Bełdowska
3. Maja Szerszeń

 

Klasa III C

Wychowawca:   mgr Katarzyna Sawicka
Samorząd klasowy:

1. Joanna Gałkowska
2. Alicja Woźniakowska
3. Julia Stępińska

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
KLASY IV – VIII
-----------------------------

Klasa IV A

Wychowawca:   mgr Malwina Szulc
Samorząd klasowy:

1. Adam Fraj
2. Nikodem Kubecki
3. Stanisław Wieczorek

Klasa IV B

Wychowawca:   mgr Longina Gajewska
Samorząd klasowy:

1. Edyta Jurdzak
2. Adam Dudek
3. Zofia Góra

 

Klasa IV C

Wychowawca:   mgr Dorota Sośnia
Samorząd klasowy:

1. Amelia Kiełbik
2. Szymon Smak
3. Hanna Grzejda

 

Klasa V A

Wychowawca:   mgr Agnieszka Michalska
Samorząd klasowy:

1. Maja Szejna
2. Miłosz Sitarz
3. Małgorzata Granowska

Klasa V B

Wychowawca:   mgr Monika Chyla
Samorząd klasowy:

1. Olga Wąchała
2. Adam Zaremba
3. Nikola Bodecka
4. Patryk Pałubski

 

Klasa VI A

Wychowawca:   mgr Katarzyna Skrzypczyk
Samorząd klasowy:

1. Julian Ferdzyn
2. Adam Krakowiak
3. Julia Pałac

Klasa VI B

Wychowawca:   mgr Izabela Pietras
Samorząd klasowy:

1. Mateusz Zielonka
2. Lena Kozera
3. Julia Cygan

Klasa VI C

Wychowawca:   mgr Joanna Bisaga
Samorząd klasowy:

1. Weronika Sowa
2. Ignacy Wróblewski
3. Alicja Gajewska

 

Klasa VI D

Wychowawca:   mgr Wioletta Puchalska
Samorząd klasowy:

1. Amadeusz Walczak
2. Wojciech Frankowski
3. Aleksander Walczak

 

Klasa VII A

Wychowawca:   mgr Małgorzata Adamowicz
Samorząd klasowy:

1. Bartosz Piórkowski
2. Milan Latocha
3. Wojciech Łukowski

Klasa VII B

Wychowawca:   mgr Monika Strzeszyńska
Samorząd klasowy:

1. Wiktoria Szymczyk
2. Jakub Grabowski
3. Julia Omonkowska

Klasa VII C

Wychowawca:   mgr Sebastian Sielski
Samorząd klasowy:

1. Iga Woźniak
2. Kacper Sykała
3. Szymon Skurka


 

Klasa VII D

Wychowawca:   mgr Joanna Trocha
Samorząd klasowy:

1. Antoni Sadowski
2. Dominik Fajger
3. Monika Mielczarek


 

Klasa VII E

Wychowawca:   mgr Izabella Remisz
Samorząd klasowy:

1. Joanna Górska
2. Dorian Świstak
3. Oliwia Kacalak

 

Klasa VIII A

Wychowawca:   mgr Joanna Nowak
Samorząd klasowy:

1. Zuzanna Stańczuk
2. Zuzanna Kołada
3. Lidia Kardas

Klasa VIII B

Wychowawca:   mgr Monika Chyla
Samorząd klasowy:

1. Aleksandra Ziemlak
2. Małgorzata Linek
3. Marcel Maciołek

 

Klasa VIII C

Wychowawca:   mgr Monika Strzeszyńska
Samorząd klasowy:

1. Anastazja Gałas
2. Szymon Bitel
3. Zuzanna Matuszczyk

 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------