Miesiąc Bibliotek Szkolnych w tym roku świętowaliśmy pod hasłem:Książka to dopiero początek…”.
/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
  1. Wykonanie gazetki na korytarzu szkolnym pt., Zaproszenie do jesiennego czytania - wyjaśniającej historię święta.
  1. Udział w lekcjach bibliotecznych organizowanych przez MBP Oddział dla Dzieci.
  2. Akcja Głośne czytanie – cotygodniowe czytanie bajek CH. Perraulta, połączone z analizą tekstów oraz wypełnianiem kart pracy.
  1. Tworzenie książek na kolanach (życie i twórczość Henryka Sienkiewicza oraz Janusza Korczaka).