Dzień Ziemi i ciekawe konkursy
Z okazji Dnia Ziemi świetlica zorganizowała międzyświetlicowy konkurs plastyczny pod nazwą Jak dbamy o naszą planetę.
 -----------------------------------------------------------------------------------------------------
Oprócz możliwości wykazania swojego talentu plastycznego, uczniowie mogli pochwalić się swoim talentem literackim w konkursie Ekopoeta. Dzieci miały za zadanie napisać wierz lub krótkie hasło poruszające tematykę Dnia Ziemi. Trzeba przyznać, że prace konkursowe były na bardzo wysokim poziomie. Oto nagrodzone osoby: I miejsce Maja Olejnik, Julia Omonkowska II miejsce Anastazja Gałas, Piotrek Michalski III miejsce Marsel Chyla Ania Krzysztofik Wyróżnienia: Ola Gałązka, Weronika Ciuba, Marcelina Gałkowska. Gratulujemy!!!