DZIEŃ NAUCZYCIELA

DEN
Najserdeczniejsze życzenia dla nauczycieli z SP 13…
Dla wszystkich Nauczycieli najlepsze, najserdeczniejsze, najcieplejsze życzenia zdrowia, wyrozumiałości oraz cierpliwości.
W podzięce za zachęcanie do myślenia tak dobrze i uczciwie, jak tylko to możliwe.
Spełnienia najskrytszych marzeń życzy:
Samorząd Uczniowski SP 13

Zachęcamy do obejrzenia filmu niespodzianki:

Dnia 14 października 2019 roku w SP 13 odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej.
Podczas spotkania wszyscy pracownicy szkoły przyjęli życzenia i podziękowania od uczniów oraz rodziców.
Podziękowania wszystkim pracownikom szkoły złożyła również p. dyrektor Magdalena Majos.
Wiele ciepłych słów usłyszeli nauczyciele i rodzice od przewodniczącego Rady Rodziców p. Michała Olejnika.
Ciekawe i radosne przedstawienie, tematycznie związane z „życiem” szkoły zaprezentowali uczniowie klasy IV B i koła teatralnego, przygotowane pod kierunkiem p. Moniki Chyli.